Menü

Hizmetlerimiz


 

VİP TRANSFER

Sadece siz ve değerli misafirleriniz için, özel olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile dünyanın her yerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

İsterseniz havalimanı ve şehir, isterseniz şehirden havalimanı ve isterseniz bulunduğunuz noktadan gideceğiniz noktaya kadar sistemimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

HAVALİMANI VİP TRANSFER HİZMETLERİ

Viptransfer.com olarak 190 ülkede 250 den fazla şehirde 300 den fazla havalimanında online olarak hizmet vermekteyiz. İsterseniz kendiniz için, dilerseniz misafirleriniz için online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ADRESTEN ADRESE VİP TRANSFER HİZMETLERİ

Türkiye başta olmak üzere 190 ülke de rezervasyonlu olarak adresten adrese Vip Transfer hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Havalimanı Transfer, Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer , Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer, İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer, Muğla Havalimanı Transfer, Bodrum Havalimanı Transfer , Dalaman Havalimanı Transfer, Antalya Havalimanı Transfer, Kemer Havalimanı Transfer, Kaş Havalimanı Transfer, Lara Havalimanı Transfer, Kundu Havalimanı Transfer, Belek Havalimanı Transfer, Side Havalimanı Transfer, Alanya Havalimanı Transfer, Adana Havalimanı Transfer, Kayseri Havalimanı Transfer, Samsun Havalimanı Transfer, Trabzon Havalimanı Transfer için ise 6 saat öncesinde sistemimizden online olarak rezervasyon yaptırıp, siz ve sevdiklerinizi istediğiniz adresten istediğiniz adrese Vip Transfer hizmetlerini sunabiliyoruz.

ŞEHİRLER ARASI VİP TRANSFER

Türkiye’de şimdilik 9 ilden olmak şartı ile şehirler arası Vip Transfer hizmeti vermekteyiz. Sistemizde çıkan tüm fiyatlar en uygun yol şartlarına ve en kısa mesafelere göre hesaplanmaktadır. Ücretli geçişler fiyatlarımıza dahil değildir.

Vip Transfer Özel jet, VİPJET

Siz ve değerli misafirlerinizi istediğiniz havalimanından istediğiniz havalimanına özel jetlerimiz ile vip transfer hizmeti sunmaktayız. İlgili formu doldurmanıza istinaden en geç 30 dakika içerisinde taleplerinize dönüş yapılacaktır.

Vip Transfer Yat, VIPYACTH

Vip Yacth hizmetlerimiz ile isterseniz İstanbul Boğazında isterseniz İzmir, Bodrum, Dalaman, Göcek, Kemer, Antalya ve Alanya Türkiye noktalarımızda transfer hizmeti vermekteyiz. . İlgili formu doldurmanıza istinaden en geç 24 Saat içerisinde taleplerinize dönüş yapılacaktır.

KURUMSAL HİZMETLER

KKtcell Platinum Kullanıcıları

Ktcell platinum hat sahipleri araçlı transfer hizmetlerimizi, alacakları özel şifre ile, ilk kullanımlarında %20 daha sonraki her kullanımlarında %10 oranında indirim alacaklardır.

Havalimanı Vip Transfer

Şoförlü Araç Kiralama

Havalimanı Transfer hizmetlerimizin yanında günlük şöförlü araç kiralama, vip vito kiralama, saatlik şöförlü araç kirlama hizmetlerniz ile hizmet vermekteyiz. İsteğinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak günlük şöförlü araç kiralama, saatlik şöförlü araç kiralama hizmetlerimiz için bize operation@viptransfer.com mail adresimizden veya viptransfer.com web sitemizde yer alan +908502554847 nolu whatssup hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla