Menü

Profesyonel Sürücüler- Şöförlü Araç Kiralama


Profesyonel Sürücüler- Şöförlü Araç Kiralama
Şöförlü günlük araç kiralama, Şöförlü Vito kiralama hizmetlerimiz minimum 4 saat üzerinden hesaplanmakta olup günün istediğiniz saatlerinde hizmet vermektedir. viptransfer.com olarak 724transfer hizmetlerimizi veren firmalarımızda çalışan Tüm Profesyonel sürücülerimiz ilgili ülkelerde ki tüm sürüş kurslarını tamamlamış, gerekli Covid-19 tedbirleri doğrultusunda temizlenmiş araçlarımız ile hizmet vermektedir. 

İstanbul Havaalani Vip Transfer hizmetlerimiz, Sabiha Gökçen Havalimanı viptransfer hizmetleri, Antalya vip transfer hizmetleri, Bodrum Vip Transfer Hizmetleri gibi Türkiye içerisinde 9 ilde havalimanı transferleri verdiğimiz gibi İstanbul içerisinde adresten adrese önceden rezervasyon yaparak araç çağırabilirsiniz. Gelecek olan tüm şöforlerimiz psikop teknik eğitimleri tamamlanmış, gerekli tüm belgeleri ile hizmet vermektedir. Şehir içi transfer hizmetlerimizden belirlenen saatler öncesinden rezeravsyon yaparak hizmet alabilirsiniz. İstanbul içerisinde Bakırköy viptransfer hizmeti ile Kadıköy'e gidebilirsiniz.veya istediğiniz adreslere yukarı da yer alan arama motorumuza açık adreslerinizi yazarak google konum üzerinden sistemimiz otomatik olarak hesaplama yapacaktır. 

Ayrıca sistemimize dahil olan tüm şöfor arkadaş ve Vipvito transfer hizmeti veren araçlar ilgili ülkenin turizm bakanlığına bağlı seyahat acenteleri araçlarıdır. 

viptransfer.com olarak bize ve ekibimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.