Menü

VIP Otel Transferi - Kişiye Özel Havalimanından Otele Transfer

VIP Otel Transferi - Kişiye Özel Havalimanından Otele Transfer

VIP Otel Transferi - Kişiye Özel Havalimanından Otele Transfer

VIP taşımacılık ile istediğiniz her bölgede güvenle ve kaliteli bir şekilde lüks ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz. Kişiye özel olarak pek çok olanak barındıran bu ulaşım modeli ile bireysel veya yakınlarınız ile her an hızlı ulaşımı siz de deneyimleyebilirsiniz. Özellikle havalimanında indikten sonra özel ve lüks bir ulaşım isteyen kişilerin tercihi olan VIP Transfer, bulunduğunuz konumdan havalimanına kadar olan mesafe için de hizmet sağlamaktadır. Temiz araçlar ve usta şoförler ile unutulmaz bir yolculuğun tadını çıkarmak için için sizlere en iyi hizmeti sunmak için yılların getirdiği tecrübe ile çalışmaktayız. Şimdi sizlere yol gösterici olması açısından VIP Otel Transferi konusunda sağlamış olduğumuz hizmetten bahsetmek istiyoruz.

Özel Şoförlü Otel Transferi
 

İsterseniz kendiniz için isterseniz iş toplantıları için ya da misafirlerinizi ağırlamak için havalimanında indikleri anda onları karşılayan özel ve lüks bir araç bulunsun ister misiniz? Cevabınız evet ise VIP Transfer tam size göre. Havalimanına inmiş olan tanıdıklarınızı belirtmiş olduğunuz saatte ve tam zamanında, bekletmeden güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile karşılayalım. Ardından araçlarımız ile belirtmiş olduğunuz otelin tam kapısına kadar güvenli, sağlıklı ve dikkatli şoförlerimiz ile hızlı şekilde getirelim. Bu hizmet için seçmiş olduğunuz araç tipleri ile isteğinize bağlı ulaşım şeklini seçebilirsiniz. Ayrıca belirtmek isteriz ki sadece havalimanından otele değil, aynı şekilde otelden havalimanına uğurlamak istediğiniz tanıdıklarınızı veya kendiniz için de hizmet sağlamaktayız. Sizlerin belirtmiş olduğu saatte ve mekânda bulunup havalimanına gidecek misafirinizi ya da sizi en iyi yolları seçerek ulaşım sağlamaktayız.

İstanbul Otel VIP Transferi
 

En çok ilgi gören bölgelerin başında İstanbul gelmektedir. Genellikle özel misafirlerini otelde ağırlayan firmaların tercih etmesine karşın havalimanına inecek olan dostlarına en iyi şekilde yolculuk yaşatmak isteyenler de VIP Transferi tercih etmektedir. İstanbul’un hangi köşesinde ki hangi otel olursa olsun uzman şoförlerimiz en iyi şekilde ulaşımlarını sağlayacaktır. Özellikle salgın hastalık gibi durumlardan dolayı her gün mutlaka dezenfekte edilen araçlarımız ile içinizi ferah tutabilirsiniz. Sultanahmet, Beşiktaş, Levent, Taksim ve Şişli gibi bölgelerde çok fazla sayıda bulunan her türlü otele, tecrübelerimiz ile en iyi ulaşımı sağlamaktayız. Ayrıca aynı şekilde bu otellerden Sabiha Gökçen ya da Yeni Havalimanına da ulaşım sağlamaktayız. Eğer bulunduğunuz otel İstanbul’un en uç kısımlarındaysa bile firmamız güvenle hizmet vermektedir.

VIP Otel Transferinin Avantajları
 

VIP Otel Transferi pek çok açıdan hem kendiniz hem de ağırlayacağınız misafirleriniz için avantajlar barındırmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.
  • Özel taşımacılık modelidir, bu sebeple araçta sizden veya belirttiğiniz kişilerden başka kimse olmaz
  • Hijyeniktir, şoförlerimiz özellikle pandemi döneminde hem araç için hem de kendileri için dikkatli davranmakta, dezenfekte işlemlerini sürekli uygulamaktadır.
  • Sürücülerimiz profesyonel eğitimlidir, hem kendi hem sizlerin güvenliği açısından en iyi sürücüleri bünyemizde barındırmak için gayret gösteriyoruz
  • Hızlı bir ulaşım modelidir, şoförlerimiz dikkatli bir şekilde hız sınırlarına uyarak sizleri en iyi vakitte gitmek istediğiniz yere ulaştırırlar. Trafik sıkışıklığı olsa bile kestirme yollara hakimlerdir ve çoğu zaman rahat bir ulaşım yaşarsınız.
  • Araçlarımız konforludur, ulaşım hızınız kadar rahat etmeniz de bizim için çok mühimdir. Bu sebeple rahat koltuklar barındıran araç modelleri ile hizmet sağlamaktayız.
  • Güler yüzlü şoförlerimiz ile mutlu ve huzurlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Kişi sayısına özel araç modelimiz bulunmaktadır. İsterseniz VITO tarzı araçlar ile daha fazla kişi yolculuk yapabilmektesiniz.

Bu gibi bir ulaşım modeli ile sağlıklı seyahat sağlayabilirsiniz. Özellikle bizim firmamızı tercih ederseniz yılların getirdiği tecrübe ve hem yurt içi hem de yurt dışı VIP Taşımacılıkta öncü olan bir firma ile ulaşım sağlamış olacaksınız.

250