Menü

Sultanahmet - İstanbul Yeni Havalimanı VIP Özel Taşımacılık

Sultanahmet - İstanbul Yeni Havalimanı VIP Özel Taşımacılık

Sultanahmet - İstanbul Yeni Havalimanı VIP Özel Taşımacılık

VIP Transfer hizmeti ile bulunduğunuz konumdan havalimanına ya da havalimanından istediğiniz konuma kadar olan ulaşımınızı güvenle sağlayabilirsiniz. Bu yolculuğunuz süresince tek başınıza veya sadece belirtmiş olduğunuz yakınlarınız ile birlikte yolculuk yapacağınızı belirtmek isteriz. Yapacağınız bu yolculuklar sırasında pek çok çeşit araç modeli arasından istediğinizi seçip bu şekilde lüks ve konforlu ulaşım modelinizi belirleyebilirsiniz. 

Bahsetmiş olduğumuz bu özel taşımacılık hizmeti Sultanahmet bölgesi ile İstanbul Yeni Havalimanı ya da Sultanahmet bölgesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında da geçerlidir. Şimdi tüm ayrıntıları ile detaylarını paylaşıyoruz.

İstanbul Havalimanından Sultanahmet’e Özel Şoförlü Yolculuk

Sultanahmet bölgesi İstanbul’un en Turistik bölgelerinden bir tanesidir. Her yıl Milyonlarca yabancı ve yerli turist bu bölgeye ve tarihe şahitlik etmek için yolculuk yapmaktadır. Bunların yanı sıra Bizans ve Osmanlı adına pek çok kalıntı görebileceğiniz bu bölgede çok fazla sayıda cafe ve mekana uğrayarak zaman geçirebilirsiniz. 

İstanbul’un göz bebeği ve merkezi bir noktası olan Sultanahmet’e, İstanbul Yeni Havalimanına indiğiniz anda özel şoförlü ve geniş araçlarımız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden belirtmiş olduğunuz zaman aralığında araçlarımız havalimanında sizleri hazır şekilde bekleyecektir. Her yolcu sonrası özenle dezenfekte edip, temizliğini sağladığımız şık ve konforlu araçlarımız ile keyifli bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

Sultanahmet – İstanbul Yeni Havalimanı VIP Araç Transferi

Sultanahmet’ten ayrılma zamanınız gelip havalimanına otobüs ile değil de sizin için ayarlanmış ve şoförü ile gelen araç ile gitmek isterseniz 7/24 hizmet veren firmamıza başvurabilirsiniz. Sizleri hangi bölge olursa olsun hiç fark etmez, kapınızın önünden alıp havalimanının girişine kadar bırakıyor ve en iyi hizmeti almış olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Trafik durumunu önceden belirleyen ekip arkadaşlarımız sizleri en açık yollardan hızlı ama güvenli bir şekilde ulaştırıyor.


Uygun Fiyatlı İstanbul Havalimanı VIP Transfer 

Tüm alacağınız bu hizmetler için 22 yıldır var olan ve yurt içi, yurt dışı binlerce müşteri ile çalışan sektörün öncüsü firmamızı tercih edebilirsiniz. Almış olacağınız hizmetin yanı sıra güler yüzlü ve profesyonel eğitimli şoförlerimiz ile mutlu bir yolculuk geçirmenizi öncelik olarak hedefliyoruz. Bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sağlamak adına ücretleri minimum değerde tutmaya özen gösteriyoruz. Sizler de Sultanahmet’ten İstanbul Yeni Havalimanı’na kadar olan bu uzun yolculukta trafik derdi olmadan ve özel olarak hizmet alarak gitmek isterseniz viptransfer.com ile hemen şimdi iletişime geçip Yeri, Zamanı ve Aracınızı seçip keyfinize bakabilirsiniz.

250