Menü

Sömestr Tatili İçin Öneriler - Yarıyıl Tatilinde Nereye Gidilebilir?

Sömestr Tatili İçin Öneriler - Yarıyıl Tatilinde Nereye Gidilebilir?

Sömestr Tatili İçin Öneriler - Yarıyıl Tatilinde Nereye Gidilebilir?

Özellikle çocukların iple çektiği tatillerden olan Yarıyıl Tatili için herkes ufakta olsa bir şeyler planlamak istiyor. Müsait olma durumuna ve imkanlara göre planlanan bu gibi tatillerde zamanın da kısa olmasından dolayı verimli bir tatil dönemi geçirilmesi önemini arttırıyor. Ayrıca kendi zevklerimizden daha çok çocuklar için bir tatil düzenlemesi yapmak da oldukça önemli ayrıntılardan biri olmaktadır. Bu sebeple gidilecek olan yer iyice araştırılmalı ve ona göre karar verilmelidir. Bizler de sizin için bir tatil önerisi planı oluşturduk. Hemen Sömestr Tatili İçin Önerileri Yarıyıl Tatilinde Nereye Gidilebilir? Adlı yazımıza geçelim.

Yarıyıl Tatili Nasıl Değerlendirilir?


Yarıyıl dediğimiz aynı zamanda Sömestr olarak da bilinen bu tatil için kısa zamanımız olduğunu bilmekteyiz. Ayrıca havaların soğuk ve çoğu zamanda kar yağışlı olduğu bu dönemde tatil planlarımızı da bu doğrultu da yapmalıyız. Örnek vermek gerekirse İstanbul’da yaşıyor ve aynı İl’de ya da hemen çevre illerde tatil yapmak istiyorsanız bu iyi bir tercih olabilir. Ayrıca belirtmek isteriz ki VIP Transfer olarak biz, sizlere gideceğiniz tüm bölgelere kadar şoförlü, konforlu ve uygun fiyatlı bir ulaşım hizmeti sağlamaktayız. İsterseniz havalimanına isterseniz kapınızdan alıp gittiğiniz yere kadar dakik bir ulaşım hizmeti sağlıyoruz. 


Yarıyıl Tatilinde Gidilebilecek Yerler

Yarıyıl Tatillerinde hem ailelerin hem de özellikle çocukların keyifle zaman geçirebileceği yerler bulunmaktadır. Çocuklar için uygun olan yerler aynı zamanda çocuklarınızın deşarj olmasını ve keyifli olmasını sağlayacaktır. Gidilmeye değer diye tabir edebileceğimiz bazı bölgeler şunlardır;

Kapadokya: Özellikle hem sessizliği hem de olağanüstü yapıları ile çocuğunuzun ve sizin oldukça ilgisini çekecektir. Burada geçireceğiniz 2-3 günlük tatiller bile oldukça verimli geçecektir. Ayrıca bu bölgeye ulaşmak için sizlere VIP Transfer hizmeti sağlamaktayız.

Abant: ‘’İstanbul’a yakın bir yere gitmek istiyorum.’’ Diyenler için en iyi tercihlerden birisi Abant olacaktır. Bu bölgede çocuklarınız ile sıcak bir aile ortamının tadını çıkarabilirsiniz.

Uludağ: Özellikle eğlenceli ve hareketli bir tatil istiyorsanız akıllara gelen ilk bölgelerden birisi Uludağ’dır. Bu bölgede kısa sürede belli seviyede kayak öğrenebilirsiniz. Çocuklarınızın tekrar tekrar kayarak eğlenmek isteyeceği ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağı bir tatil için Uludağ en ideallerdendir. Ayrıca bu bölge de hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır.

Kartalkaya: Kış ve kar denildiği zaman akıllara gelen bölgelerden bir tanesi de Kartalkaya’dır. Çok fazla aktivite bulunan bölgede müthiş zamanlar geçirebilir, çocuğunuzla hiç olmadığı kadar aktivite yapabilirsiniz.

Ilgaz: Çankırı’ya bağlı olan bölge her mevsimde çok fazla insanı ağırlamaktadır. Hem doğa yürüyüşleri hem de kar etkinlikleri için müthiş avantajları ve olanakları olan bu bölge planlarınız arasında olmalıdır.


Aile İçin Özel Şoförlü VIP Transfer Hizmeti

Sizler de Yarıyıl tatilinde aileniz ile gitmek istediğiniz bölgeye güvenle ulaşmak için VIP Transferi tercih edebilirsiniz. Üstelik seçeceğiniz araç boyutu ile kendi istediğiniz şekilde bir yolculuk planlaması yapabilirsiniz. Bu işte 22 yıllık tecrübemiz ile binlerce aileye hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. İsterseniz evinizden gideceğiniz bölgeye, isterseniz de havalimanına kadar çok kaliteli bir yolculuk sağlıyoruz. Sizler de bu süreçte aileniz ile daha fazla vakit geçirip yolun keyfini çıkarıyorsunuz. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kış Aylarında Balayı için Nerelere Gidlir? yazımı incelemek için tıklayın.

250