Menü

Şehirler Arası Vip Transfer Hizmeti - Şoförlü Araç Transferi

Şehirler Arası Vip Transfer Hizmeti -  Şoförlü Araç Transferi

Şehirler Arası Vip Transfer Hizmeti - Şoförlü Araç Transferi

Özellikle iş görüşmeleri, toplantılar ya da organizasyonlara giderken çoğunlukla tercih edilen VIP transfer hizmetleri, firmamız aracılığıyla sizlerle buluşuyor. İster bireysel olun isterseniz kalabalık olun, gitmek istediğiniz tüm bölgelerde viptransfer dâima yanınızda!

Evinizden veya belirlemiş olduğunuz konumdan Havalimanına, başka bir İlçe’ye veya başka bir İl’e gitmek istediğiniz zaman şoförlerimiz sizi belirtmiş olduğunuz bölgeden alıp istediğiniz alana en kısa sürede ulaştıracaktır. Profesyonel eğitim almış, sertifikalı, ileri derece sürüş uzmanı ve yol bilgisi yüksek seviyede olan güler yüzlü şoförlerimiz ile sizlere hizmette bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca Covid-19 nedeniyle oluşan hassasiyetinizin farkında olup, sizlere eşlik edecek olan şoförlerin gerekli testlerinin neticesinde hizmette bulunduğunu belirtme isteriz. 

Covid-19 Döneminde Şoförlü Yolcu Taşımacılığı

Özel araç yolculuğu diğer yolculuk türlerine göre çok daha güvenilir ve temizdir. En çok tercih edilme nedeni bulunduğunuz ortamda sizden başka kimsenin olmaması ve konforudur. Bu durumları zaten her zaman eksiksiz sağlayan firmamız, Covid-19 döneminde oluşabilecek aksiliklerin önüne geçebilmek için de bir adım atmış bulunmaktadır. Önceliğimizin sizin sağlığınız olduğu belirtmek istiyoruz ve araçlarımızda her yolcu sonrası gerekli dezenfekte işlemleri ve aracımızda her an ulaşabileceğiniz temizlik ürünleri ile sizlere maksimum güveni sağlamak adına elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.

Şehirler Arası Profesyonel Şoförlü Araç Hizmeti
 

Havalimanı Transferlerimiz yanı sıra en çok tercih edilen bir diğer transfer şekli ise şehirler Arası yolcu taşımacılığıdır.
Bunlar; düğün, İş toplantıları ya da Aile ile Seyahat gibi durumları kapsar ve vereceğiniz kişi sayısı doğrultusunda sizlere uygun araç ayarlanıp tercihinize sunulur. Bu araçları seçtiğiniz zaman sizler için profesyonel bir yolcu ayarlanır.

Öncesinde de bahsettiğimiz gibi önceliğiniz sağlığımızdır. Bu nedenle alanında en iyi olan şoförlerimiz hem sizleri uygun hızda istediğiniz yere ulaştırırken hem de dikkatli sürüş yöntemleri ile asla bir tehlikeye mahal vermemektedir. Üstelik tecrübeli Şoförlerimiz rotada ki en kısa yolları önceden belirleyip sizleri olabilecek en erken vakitte istediğiniz yere ulaştırmaktadır.

VIP Konforlu Araç Transferi

En çok merak edilen sorulardan olan VIP araçların hangi marka ve modeller olduğudur. Biz hem yurt içi hem de yurt dışında 22 yıllık bir firma olarak sizlerin geri dönüşleri ile bütün araç filomuzu bu doğrultuda ayarladığımızı belirtmek isteriz. Ana sayfadaki ekranda da görebileceğiniz gibi gerekli zaman aralıklarını ve bölgeleri seçtiğiniz de karşınıza pek çok araç çeşidi çıkmaktadır. Bu araçlar son derece lüks ve konforlu araçlardır. Boyut değişikliğini kendi isteğinize ve zevkinize göre bir tık ile ayarlayabilir ve lüks ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bazı araç Modellerimiz şunlardır;

Mercedes-Benz Sprinter
Mercedes-Benz Vito
Mercede-Benz E-Class
Toyota Corolla
Ford Tourneo Connect
 

Vip Transfer Ücreti Ne Kadardır?


Vip Transfer oldukça lüks ve rahat bir taşıma modelidir. Bizler yılların getirdiği tecrübe ile sizlere en uygun fiyatı sunmayı kendimize öncelik edindik. Seçeceğiniz araç, mesafe ve zaman gibi durumların da ardından karşınıza ortalama bir fiyat bedeli çıkmaktadır. Dilerseniz Lüks ulaşımı en uygun fiyata almak için profesyonel ekiplerimiz ile hemen telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşayıp mutluluk duyan yüzlerce müşteriden biri olmak için mutlaka viptransfer.com’u tercih etmelisiniz.
 

250