Menü

Kış Tatili için En İyi Bungalov Evler - Bungalovda Konaklama

Kış Tatili için En İyi Bungalov Evler - Bungalovda Konaklama

Kış Tatili için En İyi Bungalov Evler - Bungalovda Konaklama

Özellikle kış aylarında tatil yapmanın keyfi bir başkadır. Yağan kar ve etrafı boylu boyunca kaplamış olan beyaz örtü insana gerçekten huzur verir. Sevdiğiniz biri ile yaptığınız bu gibi tatiller çok daha romantizm dolu geçer. Aynı şekilde yakın arkadaşlar ile yapılan kış tatilleri keyifli geçer ve isteğinize göre pek çok etkinlik barındırır. Örneğin isterseniz kayak öğrenip belirli bir seviyede kayabilirsiniz ya da mangal partileri düzenleyebilirsiniz. Her açıdan böylesine bir tatil mutlaka hatırlanacak bir deneyim olarak kalacaktır. Yaklaşık son 10 yıldır da özellikle sosyal medya aracılığıyla artışa geçen bir diğer tatil modeli ise bungalov evlerdir. Yaz aylarında da kalabileceğiniz bu evlerin zevki kışın bambaşkadır. Bu sebeple sizler için Kış Tatili İçin En İyi Bungalov Evler, Bungalov’da Konaklama adlı yazımızı hazırladık keyifli okumalar dileriz.

Bungalov Ev Nedir?

Huzurlu ve daha sakin şekilde üstelik yakınınızda pek kimsenin olmadığı, çok büyük oranda ahşaptan yapılan tek katlı ya da bir buçuk katlı ev türüne bungalov ev denir. Bu evlerin tercih edilmesinin temel nedeni doğa ile direkt olarak iç içe olunmasıdır. Kapınızı açtığınız an’da dere, deniz ya da orman gibi manzaralarla doğrudan temas halinde olursunuz ve ne alt katınızda ne de üst katınızda hiç kimse bulunmaz. Üstelik otantik yapısından dolayı lüks ve şatafattan daha çok doğal ve alışılmış bir tasarımla hazırlanmışlardır.

Kış Tatili İçin Nerelerde Bungalov Ev Bulunur?

Bahsetmiş olduğumuz bu güzel bungalov evler ülkemizin dört bir yanında bulunmaktadır. Öncelikle belirtmek isteriz ki bulunduğunuz konumdan bu bölgeler direkt olarak ulaşmak isterseniz VIP Transfer sizlere özel şoförlü yolculuk imkanını sağlamaktadır. Diğer bir seçenek yolu ise, eğer uçak ile ulaşım sağlayacaksınız sizleri havalimanına kadar tam zamanında bırakıp, dönüş vaktinizde de alımınızı sağlayıp evinize kadar sizlere hizmet sağlıyoruz. Şimdi yazımızın devamına geçelim.

İznik Bungalov Evleri
İstanbul’da oturan kişiler için çok yakın mesafede bulunan bu bölge sessizliğin ve doğal güzelliğin gerçek hayata bürümüş halidir. İsterseniz tek başınıza ya da 2, 3 kişi ile kalabileceğiniz bu bölgelerde ki bungalov evleri günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Bu bölge de bulunan bungalov evlerin pek çoğu göl manzarası bulundurmaktadır. Eğer böyle bir evde kalacak olursanız keyfinize keyif katacaksanız. Üstelik eğer gezmek isterseniz, hamamları, Süleyman paşa medresesini, restaurantları, camileri, tiyatrolarını ve müzelerini gezebilirsiniz. İstanbul’da yaşayan ve buraya özel ulaşım sağlamak isteyen kişiler bizimle hemen iletişim kurabilirler.

Beykoz Dağ Evleri
İstanbul’un içinde bulunan ve görenleri şaşırtan en iyi bungalov ev bölgelerinden birisi Beykoz’dadır. İstanbul içinden uzaklaşmak istemeyenler veya iş durumları gereği İstanbul’da kalmak isteyenler için iyi hizmetler sağlayan bu bölgede ki evleri tavsiye edebiliriz. Üstelik hava kaç derece olursa olsun iyi şekilde ısıtma imkanı sağlanmaktadır.

Kırklareli Vize Bungalov Evleri
Yine İstanbul çevresinde olan bu bölgeye vip transfer imkanı sağlamakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer sakinlik arıyorsanız ve deşarj olmanız gerekiyorsa bu bölgedeki bungalov evlerini kesinlikle tavsiye ederiz. Özellikle manzarasından ötürü pek çok kişinin ziyaret ettiği bu yerde uygun fiyatlara kalabilirsiniz. Doğa yürüyüşü ve atölye gibi etkinlikleri olan bu bölge tercih edilebilecekler arasındadır.

İzmit, Kocaeli Bölgesi Bungalov Evler
İzmit bölgesi bungalov evlerin yoğunlukta olduğu ve İstanbul’da yaşayan kişilerin çoğunlukla tercih ettiği bir bölgedir. Özellikle kış aylarında vazgeçilmez güzellikte olan doğası ile iç içe kalmak isterseniz bu bölgede ki evler tam size göre, üstelik uçak ile ulaşımın pek olmadığı bu bölgeye elinizi direksiyona dahi sürmeden viptransfer.com aracılığı ile güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Sakarya Bungalov Ev Bölgeleri
Sakarya da en çok bungalov ve dağ evlerinin bulunduğu bölgelerdendir. Özellikle çoğunluğunun göl etrafına kurulu olduğu bu evler çok farklı yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Örneğin kimi evler bildiğimiz minimalize edilmiş bungalov evlerken kimileri ise lüks ve yeni teknolojilerle donatılmış olabiliyor. Kısa bir araştırma ile istediğiniz tüm ev türlerini rahatlıkla seçebilirsiniz.

Rize Bungalov Evleri
Biraz İstanbul’dan uzaklaşıp farklı ve uzak yerlere gitmek isterseniz Rize içerisinde ki bungalov evleri kesinlikle düşünmelisiniz. Ayrıca buranın doğa manzarasından pek bahsedilmesi gerektiğini düşünmüyorum. Herkesin diline destan olan Rize dağlarına ve derelerine karşı bir güne uyanmak isteyenler için kesinlikle düşünmeniz gereken bölgelerden birisi burasıdır.
 

Kışın Bungalov Tatili Ulaşımı


Araç sürmenin çok daha zor olduğu kış aylarında tatilinizi rahatça yapmanız için VIP Transfer olarak firmamız sizlere hizmet sağlamaktadır. 22. Yılını başarı ile geride bırakan firmamızın deneyimli sürücüleri ile istediğiniz her bölgeden her bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda saydığımız bungalov evlerinin bulunduğu pansiyonların tam kapısına kadar sizleri ulaştırıyoruz. Ayrıca dilerseniz evinizden sizleri alıp havalimanına tam vaktinde ulaşmanızı sağlıyoruz. Hemen bilgi almak için iletişim alanına tıklayabilir ya da aracınızı ayarlamak için gerekli alanları doldurup yolculuğunuzu hazırlayabilirsiniz. 
 

250