Menü

Kış Aylarında Balayı İçin Nerelere Gidilebilir?

Kış Aylarında Balayı İçin Nerelere Gidilebilir?

Kış Aylarında Balayı İçin Nerelere Gidilebilir?

Evlilikler nadir de olsa kış aylarında yapılmaktadır. Ancak hepimiz biliriz ki çoğunluk olarak çiftler yaz aylarında düğün yapmayı tercih etmektedir. Hem kır düğünü gibi açık havalarda evlenebilmek hem de misafirlerinin daha iyi hava koşullarında gelmesini sağlamak en başlıca nedenlerdir.
Ayrıca düğün fotoğrafları için de yağmursuz ve çamursuz havalar daha uygun olmaktadır. Bu sebeple yaz düğünleri ülkemizde daha çok tercih edilir. Düğün sonrası ise bildiğiniz gibi balayı denen tatil süreci başlar. Kimi çiftler işleri ya da başka sorunlardan dolayı bu dönemi düğünden hemen sonra yaşayamazlar. Bazı çiftler ise tercihen kışın balayı tatili yapmayı tercih edebilir. Peki, Kış Aylarında Balayı İçin Nerelere Gidilebilir? En iyi yerler nerelerdir? Hemen gelin yazımıza göz atalım.

Kışın Balayı İçin VIP Transfer Hizmeti

Kış aylarında seyahat edecek olmak genellikle daha zorlu olur. Bunun en başlıca sebebi buzlanma, yoğun kar yağışı ve soğuk hava koşullarıdır. Bu sebeple çiftler bu gibi yolculuklardan önce hem araç sürme stresini yaşamak istemez hem de daha keyifli bir yolculuk geçirmek ister. Bu gibi durumlarda Vip Transfer siz değerli yolcuları için sayısız imkân sağlamaktadır. Sizleri kapınızdan alıp ister direkt olarak gideceğiniz yere isterseniz de havalimanına ulaştırır. Bunu yaparken profesyonel ve güler yüzlü şoför ekibi ile çok iyi bir yolculuk geçirmenizi amaçlar. Ayrıca fiyatlandırma da diğer rakiplerine göre gayet uygundur. Böyle iyi bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip balayı tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Kış İçin Balayı Yerleri

Kış aylarında yeni evli çiftlerin çok daha keyifli vakitler geçirmesi için özel noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara giderek belki de evli olarak çıkacağınız ilk seyahati unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Bu noktalardan bazıları şunlardır:

Uludağ - Bursa
Hem eğlenceli hem de oldukça romantik bir tatil geçirmek isteyenler için Uludağ ilk tercihlerden birisidir. Üstelik belirtmek isteriz ki bu bölgeye direkt olarak VIP Transfer hizmeti de sağlamak isteriz. Onlarca birbirinden farklı otelin bulunduğu bu bölgede yeni evli çiftler için balayı suit’leri de bulunmaktadır. Kayak harici doğa yürüyüşleri için de elverişli olan bu nokta oldukça iyi bir seçim olabilir.
Abant - Bolu
Mutlaka duymuş olacağınız noktalardan bir tanesi Abant Gölü’dür. Bu nokta özellikle kış aylarında gölün buz tutması ve hemen çevresindeki doğanın karla kaplı olmasından dolayı oldukça şık ve güzel bir görünüme kavuşuyor.
Ağva – İstanbul
İstanbul’un en güzel noktalarından olan Ağva sizlere ilk başta yaz tatili için seçilen noktalardan birisi gibi gelmiş olabilir. Ancak kış aylarında karla kaplı doğanın sessizliği ve sakinliği bölgeyi kış için de tercih edilen bölgeler arasına sokmaktadır. Hemen bizlere ulaşarak bu bölgeye şoförlü özel bir ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz.
Kapadokya – Nevşehir
Büyülü bir masalın içindeymiş gibi harika bir balayı tatili için Kapadokya çok tercih edilen noktalardandır. Bu bölgede ki peri bacaları kış aylarında başlı başlına bir görsel şölene ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca yemek kültürü açısından çok iyi mekanlar barındıran Kapadokya’ya gitmeyi düşünebilirsiniz.

Tüm bu bölgeler ve daha fazlasına viptransfer.com ile çok rahat ve konforlu bir şekilde tam zamanında ulaşabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt Dışı ulaşım hizmeti sağlayan firmamız tam 22 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir.
 

250