Menü

İstanbul - Uludağ Şoförlü VIP Transfer Hizmeti

İstanbul - Uludağ Şoförlü VIP Transfer Hizmeti

İstanbul - Uludağ Şoförlü VIP Transfer Hizmeti

Özellikle soğuk havaların etkisini arttırması ile ülkemizde ki tatil anlayışı Ege ve Akdeniz bölgelerinden daha içeriye doğru kaymaktadır. Her mevsimin gayet güzel şekilde yaşandığı ülkemizde kış tatili fırsatları da yoğun şekilde bulunmaktadır. Bu fırsatların başında ise çoğumuzun aklına gelen ilk 3 yerden biri olarak Bursa/Uludağ gelmektedir. Bu bölgenin kış aylarında toplamda yüz binlerce yerli ve yabancı insana ev sahipliği yaptığını biliyoruz. Peki, İstanbul’da oturan bir kişi için çok da uzak olmayan bu bölgeye kış aylarından en rahat nasıl ulaşabilirsiniz? Bu sorunuzun en net cevabını vermek üzere İstanbul - Uludağ Şoförlü VIP Transfer Hizmeti adlı yazımızı hazırladık. Hemen devam edelim…

İstanbul’dan Uludağ’a Nasıl Gidilir?

Bu bölgeye Yaz aylarında gitmek pek alışıldık bir durum değildir. Ancak siz yine de doğasını ve ortamını görüp kafa dinlemek isterseniz Yaz’ın da Uludağ’a gidebilirsiniz. Hem de Yaz aylarında vapur seferleri sayesinde kolay bir ulaşım da sağlayabilirsiniz. Ayrıca zeminin sıkıntılı olmayacağından dolayı özel aracınız ile de gidebilirsiniz. Fakat Kış aylarında durum pek öyle olmuyor. Hem vapur seferlerinin çoğunlukla iptal olması hem de özellikle Uludağ’a doğru giderken buzlanma gibi durumlardan ötürü ulaşımda sorunlar yaşanabiliyor. Bu sebeple de herkes daha güvenli bir ulaşım istiyor.

Biz de VIP Transfer olarak tam da bu noktaya devreye giriyoruz. Sizleri, yılların getirdiği tecrübe ve profesyonellik ile Uludağ’a güvenle ulaştırıyoruz. İstediğiniz model aracımız ile evinizden alıp tam otelinize kadar götürüyoruz. Üstelik hava koşullarına göre donanımlı olan araçlarımız ile sağlığınızı en üst seviyede koruyoruz.

İstanbul – Uludağ Özel Otel Transferi


Konumuz her ne kadar İstanbul olmuş olsa da diğer pek çok ilden de Uludağ ulaşımınızı sağlıyoruz. Ancak hem istek hem de yakınlık dolayısıyla İstanbul’dan bu bölgeye çok daha fazla transfer hizmeti sağlamaktayız. Sizleri evinizden ya da belirtmiş olduğunuz konum her neresi olursa olsun direkt olarak alıyoruz ve Bursa/Uludağ’da bulunan otelinizin kapısına kadar ulaştırıyoruz. Bunu çok dikkatli ve sağlık açısından en üst düzeyde gerçekleştiriyoruz. Üstelik kişi sayınıza özel araçlar ile kalabalık ulaşımınızda da destek sağlıyoruz. Sizler yolun keyfini çıkarırken, bizler güvenli bir yolculuk sağlıyoruz.

Uludağ’da Neler Yapılabilir?


VIP Transfer hizmetimiz ile Uludağ’a ulaşmanızın ardından o bölgede yapabileceğiniz pek çok etkinlik bulunmaktadır. Bunların başında hepinizin bildiği gibi kayak türevi kar etkinlikleri gelmektedir. Hiç bilmiyor olsanız bile kısa süre içerisinde eğitmenler tarafından belli bir seviyeye gelip kendi başınıza kayabilirsiniz.

Bunun dışında havalar ne kadar soğuk ve yollar zorlu olursa olsun doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Bu yürüyüşler ile Uludağ’ın sessiz ortamlarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca barbekü partileri ve gece eğlenceleri yapan bölgelerde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Çeşitli restoranlarda en güzel yemekleri tadabilirsiniz. Bu ve bunlar gibi pek çok etkinlik için Kış aylarında en iyi seçeneklerden birisi kuşkusuz Uludağ’dır.

Saymış olduğumuz bu etkinlikler ve çok daha fazlasını yaşayarak Kış tatilinizi en iyi şekilde geçirmek isterseniz Uludağ iyi bir seçenektir. Üstelik VIP Transfer avantajları ile çok keyifli ve güvenilir bir yolculuk geçirmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir ya da direkt olarak ana sayfamızdan bilgileri doldurarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

250