Menü

Ankara Esenboğa VIP Taşımacılık – Ankara Şoförlü Özel Taşıma

Ankara Esenboğa VIP Taşımacılık – Ankara Şoförlü Özel Taşıma

Ankara Esenboğa VIP Taşımacılık – Ankara Şoförlü Özel Taşıma

VIP transfer, sizler için daima eşsiz ve özel bir taşıma imkanı sağlamaktadır. Bu transfer yöntemi ile işlerinizi, toplantılarınızı, düğün gibi özel günlerinizi ya da ailenizle özel bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Burada ki VIP hizmet dediğimiz şey tam olarak bireysel, temiz, yüksek konforlu ve mutlu bir yolculuk ana temasını ele almaktadır. Bir nebze olsun sizlerin rahatlığını sağlayabilmek adına bizlerde viptransfer.com olarak 22 yılın getirdiği yurt dışı ve yurt içi tecrübesi ile çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz bu hizmet başkentimiz olan Ankara bölgesi için de geçerlidir. Yoğun talep aldığımız bu bölgeden özel şoförlü taşımacılık hizmetimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Tek veya daha fazla kişi ile ulaşım sağlayabileceğiniz özel taşıma hizmeti Ankara’nın en uç noktasına kadar daima sizlerle!

Ankara Havalimanı VIP Araç Transferi
 

Evinizden havalimanına ya da havalimanından gitmek istediğiniz Ankara içi tüm konumlara 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizlere başvuru yapmanızın ardından belirtmiş olduğunuz saat ve mekanda özel araçlarımız sizleri dakikalar öncesinden bekliyor vaziyette olacaktır. Bu araçlar isteğiniz doğrultusunda pek çok marka ve modelde olabilmektedir, seçim tamamen size ait. İsterseniz VITO tarzı isterseniz de daha küçük araç modellerimiz ile konforlu ve güler yüzlü bir hizmet alabilirsiniz.

Ankara bölgesindeki şoför arkadaşlarımız sizleri güvenle ve zamanında Esenboğa havalimanına ulaştıracaklardır. Bölgeye hâkim ekip arkadaşlarımız sayesinde havalimanından herhangi bir otele dahi gidecek olsanız yol konusunda herhangi bir sıkıntı asla yaşamayacaksınız. Yol bilgisi yüksek olan bu takım arkadaşlarımız belirli kriterler neticesinde seçilmektedir.
 

Ankara Havalimanı Özel Transfer Fiyatları

Özel transfer ücretleri pek çok farklı firma da değişkenlik gösterebilmektedir. Bizler ise sabit ve uygun fiyat anlayışımız ile belirtilen mesafe ve araç tipine göre fiyatlandırma yapmaktayız. Ücretler konusunda sizlerden gelen geri dönüşler bizim için çok önemli. Bu nedenle fiyatlarımızı en ucuz seviyelerde tutarken sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmakta olan sektörün öncülerinden ve en eski kuruluşlarındanız.

Ankara Bölgesi Özel Araç Transferi
 

Havalimanı transferlerimiz dışında bölge içinde taşımacılık hizmeti de sağlamaktayız. Ankara’nın hangi bölgesinde olursanız olun aracımız sizleri alıp diğer bir bölgeye hızla götürmektedir. Üstelik eğer isterseniz Ankara dışında ki gideceğiniz bölgeye yine araçlarımız ile lüks ve konfor içinde rahatlıkla gidebilirsiniz.

Covid Döneminde Ankara Esenboğa Özel Araç Transfer Hizmeti
 

Sizlerden en çok gelen sorulardan bir tanesini yanıtlamak istiyoruz. Covid gibi önemli bir pandemi döneminde duyduğunuz kuşkuların farkındayız. Bizler de bu konuya önem verip araçlarımızı her yolcu değişimi sırasında özenle dezenfekte etmekteyiz. Şoförlerimiz de dâima maskeli ve gerekli tüm önlemler alınmış şekilde sizleri karşılamaktadır.

Sizlerde 22 yıllık tecrübe ve 7/24 kaliteli ve lüks hizmet anlayışı olan bir firmadan uygun fiyatlı VIP taşımacılık hizmeti almak isterseniz viptransfer.com’u güvenle tercih edebilirsiniz.

250