Menü

7/24 VIP Havalimanı Transferi – Şoförlü Havalimanı Transferi

7/24 VIP Havalimanı Transferi – Şoförlü Havalimanı Transferi

7/24 VIP Havalimanı Transferi – Şoförlü Havalimanı Transferi

Havalimanı yolculuğu özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde zaman zaman bir çileye dönüşmektedir. Özellikle havalimanına giden Otobüs firmaları ile yolculuk yaptıysanız bunu zaman zaman yaşıyor olmanız muhtemeldir.

Bizler ise tam bu aşamada lüks ve konforlu bir havalimanı transfer hizmeti sunmaktayız. İster havalimanından indiğiniz an sizi alıp belirtmiş olduğunuz ev, otel vb. noktalara ulaşımınızı sağlayalım. İsterseniz de sizin belirtmiş olduğunuz konum her neresi olursa olsun alıp hızlıca ve güvenle havaalanına ulaştıralım. Tüm bu sistemi dünyada ki pek çok ülkede gerçekleştirmekteyiz ve 22 yıllık tecrübemize pek çok mutlu müşteri katmaktayız.

Profesyonel ve sektörde kendini ispatlamış olan firmamız, üstelik eğer isterseniz deniz yolu veya hava yolu vip transfer hizmeti de sağlamaktadır.

İstanbul İçi Havalimanı Transferi

VIP taşıma sistemimiz 7 gün 24 saat boyunca sürekli siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Bu hizmet Türkiye’nin pek çok ilinde olduğu gibi İstanbul bölgesi için de yoğun olarak sunulmaktadır. Bölge’nin trafiğinden kurtulmak isteyen ve havalimanına ulaşım sırasında özellikle Covid döneminde temiz ve konforlu bir yolculuk isteyen herkesin ihtiyacını karşılamak için tam ekipmanlı olarak hizmet sağlamaktayız. Bu gibi pandemi dönemlerinde temizliği birkaç kat daha arttırıp her yolculuğun sonunda araçlarımızı özenle dezenfekte etmekteyiz. Profesyonel şoförlerimiz de düzenli aralıklarla Covid testlerini yaptırıp tam güvenlik ortamı oluşturmaktadır. İleri derece sürüş eğitimi almış, İstanbul içini çok iyi bilen ve her zaman güler yüzleri ile sizlerin yolculuğunu sağlayacak şoför arkadaşlarımız bu iş için özel olarak eğitimlerden geçmektedir. İsterseniz Sabiha Gökçen İsterseniz Yeni İstanbul Havalimanı olsun VIP transfer 7/24 yanınızda!

Uygun Fiyatlı VIP Havalimanı Transferi

Tüm bu bahsettiğimiz hizmet pek çok farklı araç modeli ile sağlanmaktadır. Burada tercih tamamen size bırakılmıştır. Ana sayfamızdaki ekrandan basitçe gideceğiniz rotayı ve saati seçtiğinizde karşınıza gelen ekrandan araç tercihi yapabilirsiniz. Bu tercih sonrasında ekranda belirtilmiş olan fiyatlar ile yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz her zaman bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Fakat belirtmek isteriz ki bunca yılın getirdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız ile birlikte oluşabilecek en uygun fiyatlı taşımacılık hizmetini sağlamaktayız. Özel araç transferi, lüks yolculuk, konfor, her an temiz ulaşım, trafiğin açık olduğu rotaların ayarlanması ve çok önem verdiğimiz güler yüzlü yolculuk hizmetini her zaman daha iyi bir şekilde sizlere sunacağız.

İstanbul İçi VIP Havalimanı Transferi Uygulanan İlçeler

İstanbul için bahsetmemiz gerekirse istisnasız tüm bölgelerden havalimanına ya da havalimanında evinizin kapısına kadar ulaşım hizmeti sağlamaktayız. Bu ilçeleri yine de belirtmek gerekirse şunlardır; Ataşehi̇r, Arnavutköy, Avcilar, Bağcilar, Bahçeli̇evler, Bakirköy, Başakşehi̇r, Bayrampaşa, Beşi̇ktaş, Beykoz, Beyli̇kdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fati̇h, Gazi̇osmanpaşa, Güngören, Kağithane, Kadiköy, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendi̇k, Sancaktepe, Sariyer, Si̇li̇vri̇, Sultanbeyli̇, Sultangazi̇, Şi̇le, Şi̇şli̇, Tuzla, Ümrani̇ye, Üsküdar, Zeyti̇nburnu. Bu ilçelerden güvenle VIP Transfer Hizmeti alabilirsiniz.

250